Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Vrh D

VRH D -        

O.: Qartis Zlatý javor

M.: Ailleen Ampit

    Tato štěňátka se narodila za přítomnosti veterinárního lékaře pomocí císařského řezu. Fenečka Ailleen měla úzkou pánev a aby se miminka dostala na svět, potřebovala lidskou pomoc. Takže v 1,00 hodinu po půlnoci se narodil první pejsek Damián následován sestřičkou Dominikou. Aiillen se probudila z narkózy po cestě domů, ale ke svým dětičkám se nechtěla znát. Lehla si na druhý konec pelíšku a jenom se na ně koukala, co to tam piští. Domů jsme přijeli ve 4.00 ráno, miminka i mamka se uklidnili. Damián vážil 128 gramů a Dominika 120 gramů. Jejich první den života mě docela potrápil, protože jejich mamka Ailleen se o ně nechtěla starat, asi jí nějak nedocházelo, že jsou to její děti. Straní se od nich a nemá snahu na tom něco měnit. Pustili jsme ke štěňátkům Nikitku (Kaya Ave Bengal), která je zkušená a výborná matka .Hned se začala starat i o tyto miminka, celá je očistila a masíruje jim bříška.

        

      Odpoledne už je měla u sebe Aillen, svojí hlavu měla položenou na jejich tělíčku. Začala je čistit i krmit. Hodně jsme si oddechla. Potom už bylo naštěstí vše v pořádku a miminka rostla jako z vody - neboli z mlíčka. V ten samý den se narodila i štěňátka Annabelle Ampit, takže stejně starých kamarádů na hraní a zlobení bylo v pozdější době více než dost.

        

      Z Damiánka se vyklubal pejsek - zbojník, který se rád pere s kýmkoliv.

        

      Dominička je milounká jako všechny holčičky, miluje lidi, jenom má jediný problém - pokud se s ní chce mazlit více lidí najednou, neví, kam by se vrtla dřív......

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek